Ochrona danych osobowych

Drogi Kliencie,

w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), zmieniającym aktualnie obowiązujące przepisy z zakresu danych osobowych, pragniemy zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia poinformować, że Twoje dane osobowe znajdują się w naszej bazie i dochowaliśmy wszelkich starań, aby zadbać o ich bezpieczeństwo.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka OH LION LTD zarejestrowana pod adresem 18 Cable Walk, SE100TP, London. Dane osobowe przetwarzane są przez firmę na podstawie art. 6 ust 1 lit a), b), c) i f) RODO. Oznacza to, że przetwarzamy dane na podstawie zgody na ich przetwarzanie, lub wtedy gdy jest to konieczne do wykonania umowy lub dla celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów czy w celu wykonania obowiązku prawnego udzielenia informacji odpowiednim organom.

Twoje  dane osobowe mogą być przetwarzane w celu:

1. realizacji zakupów w sklepie internetowym OH LION;

2. informowania o zmianach, promocjach lub wydarzeniach, związanych z zakupami w naszym sklepie internetowym, w postaci przesyłania newslettera;

3. kontaktu telefonicznego, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej w celu potwierdzenia dokonania zamówienia;

4. umożliwienia Ci zwrotu zakupionych towarów;

5. umożliwienia wykonania uprawnień z tytułu reklamacji, rękojmi lub gwarancji;

6. sprawnego prowadzenia i funkcjonowania Sklepu Internetowego;

7. zbierania automatycznie danych w toku wizyt w Sklepie Internetowym;

8. wykonywania płatności on-line;

9. wykonywania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym przepisów podatkowych lub rachunkowych;

10. realizowania wysyłek za pośrednictwem firm kurierskich i brokerów kurierskich;

11. w pozostałych przypadkach Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na podstawie wcześniej udzielonej zgody.

 

W niewymienionych powyżej przypadkach Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na podstawie wcześniej udzielonej zgody. Twoje dane osobowe przetwarzane są na zasadzie dobrowolności, ale brak ich podania może uniemożliwić zakupy w naszym sklepie.
Aby sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych i dowiedzieć się jakie przysługują Ci w związku z tym prawa – zapoznaj się z naszą polityką prywatności, która znajduje się na stronie sklepu ohlion.com

W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

OH LION LTD

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl